0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Specjalista ds. budownictwa i inwestycji

Informujemy, że w wyniku procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani MONIKA PAWLIK zam. SZCZECNO

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej komisja uznała, że Pani Monika Pawlik spełnia kryteria zawarte w Regulaminie Konkursu. Jej predyspozycje, umiejętności i dotychczasowe doświadczenie zawodowe są wystarczające do objęcia w/w stanowiska.

Krzysztof Dworak
Zastępca Burmistarza

» Pliki powiązane:

Informacja o wynikach naboru
Dodany: 09.10.2007 godz. 21:39

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Krzysztof Dworak [Zastępca burmistrza] dnia 12 2007

Informacja opublikowana przez:
  dnia 9 2007 godz. 15:03

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTA DS. BUDOWNICTWA I INWESTYCJI

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  BURMISTRZ MIASTA I GMINY DALESZYCE

Oferowane stanowisko:
  Specjalista ds. budownictwa i inwestycji

Wymiar czasu:
  pełny etat

Miejsce składania ofert:
  Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci powinni składać w zamkniętych kopertach z dopiskiem Nabór na stanowisko specjalisty ds. budownictwa i inwestycji drogą pocztową lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy do dnia 26 września 2007r. do godz.1530.(decyduje data wpływu do Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach) Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Wymagania:
  1. Wymagania niezbędne (formalne):
a) spełnianie wymagań z art.3 ustawy o pracownikach samorządowych określanych dla stanowisk urzędniczych, tj.:
- obywatelstwo polskie
- posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta w pełni z praw publicznych
- posiada stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku
- nie była karana za przestępstwo popełnione umyślnie
- cieszy się nieposzlakowaną opinią
b) preferowane wykształcenie wyższe techniczne
c) preferowane doświadczenie zawodowe w pracy dotyczącej przygotowania i realizacji inwestycji.

2. Wymagania dodatkowe
(będące przedmiotem oceny)
a) znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych, ustawy Prawo budowlane,
b) ogólna znajomość przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego,
c) znajomość uwarunkowań i umiejętności analizy etapów przygotowania i realizacji inwestycji
d) praktyczna znajomość programów komputerowych: Excel, Word,
e) ogólna znajomość zasad kosztorysowania,
f) znajomość zasad planowania i realizowania inwestycji.
Uwaga: Wyniki postępowania to łączny wynik z rozmów kwalifikacyjnych i ewentualnej analizy dokumentów sprawdzających stopień spełnienia powyższych wymagań.

Zakres obowiązków:

a) przygotowywanie i realizacja inwestycji gminnych,
b) opracowywanie zakresów rzeczowych dla poszczególnych inwestycji

c) sporządzanie wniosków o dofinansowanie inwestycji ze środków pozabudżetowych, w tym z Unii Europejskiej
d) monitorowanie przebiegu inwestycji programowych
e) analizowanie harmonogramów rocznych inwestycji,
f) opracowanie informacji na temat przebiegu inwestycji w zakresie rzeczowym i finansowym,
g) opracowanie informacji i sprawozdania z realizacji inwestycji ujętych w budżecie gminy,
h) współpraca przy opracowywaniu materiałów do projektu budżetu gminy,

Wymagane dokumenty:
  a) list motywacyjny,
b) CV (życiorys),
c) kserokopie świadectw pracy
d) kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie, dodatkowe uprawnienia, kwalifikacje,
e) oryginał kwestionariusza osobowego
f) oświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe informacje:

Warunki pracy:
a) wymiar czasu pracy: pełny etat
b) miejsce pracy: Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach - Wydział Gospodarki Mienia Komunalnego i Rolnictwa,
c) z upływem 3-miesięcznego okresu próbnego możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na okres nieokreślony.

Oferty z wymaganymi dokumentami kandydaci powinni składać w zamkniętych kopertach
z dopiskiem „Nabór na stanowisko specjalisty ds. budownictwa i inwestycji” drogą pocztową lub osobiście w sekretariacie Urzędu Miasta i Gminy do dnia 26 września 2007r. do godz.1530.(decyduje data wpływu do Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach)  Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.
Lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze zostanie umieszczona na stronie internetowej www.daleszyce.pl oraz biuletynie informacji publicznej http://daleszyce.bip.cc/ ,  a także na tablicy ogłoszeń Urzędu po upływie terminu do złożenia dokumentów, określonego w ogłoszeniu o naborze.

Informacje dodatkowe o naborze można uzyskać w Urzędzie Miasta i Gminy Daleszyce.
Osobą upoważnioną do kontaktu jest Stanisław  Okólski  – Sekretarz Miasta i Gminy tel. 041 3171693(94).kom 692483442

Pełna treść ogłoszenia
Dodany: 12.09.2007 godz. 15:36

  Ferens Piotr [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 12 2007

  dnia 12 2007 godz. 15:19
Liczba odsłon:
  466 od 12 2007 godz. 15:19  (średnio 0.07 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl