0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Radca prawny - 1 etat

 Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko został wybrany Pan ANDRZEJ MĄCZNIK zam. Kielce.

Uzasadnienie dokonanego wyboru
  Komisja uznała, że Pan Andrzej Mącznik spełnia kryteria zawarte w regulaminie konkursu. Predyspozycje, umiejętności i dotychczasowe doswiadczenie zawodowe są wystarczajace do objęcia w/w stanowiska.

Dodatkowe informacje
  nie dotyczy

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Piotr Ferens [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 12 2007

Informacja opublikowana przez:
  dnia 6 2008 godz. 14:41

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Nabór na stanowisko RADCY PRAWNEGO (1 etat)

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Radca prawny - 1 etat

Miejsce składania ofert:
  Ofertę pracy mogą złożyć osoby, które spełniają wymagania okreslone w art.3 ust. 1 i 3 ustawy z dnia 22 marca 1990r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2001r. Nr 142, poz.1593 z późn. zm.) oraz wymagania zawarte w niniejszym ogłoszeniu. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Daleszyce lub pocztą na adres Urzędu Miasta i Gminy 26-021 Daleszyce , pl.Staszica 9 z dopiskiem Dotyczy naboru na stanowisko radcy prawnego w terminie do dnia 27 grudnia 2007r. (liczy się data wpływu do Urzędu). Aplikacje nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie zamieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://daleszyce.bip.cc) oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

Wymagania:

1) wymagania niezbędne:
 a)  wykształcenie wyższe prawnicze,
 b)  uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego,

2) wymagania dodatkowe:
 a)   doświadczenie w obsłudze prawnej jednostek administracji publicznej,
 b)   umiejętność sprawnej organizacji pracy,
 c)   samodzielność, komunikatywność.

Zakres obowiązków:

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
1)   wykonywanie obsługi prawnej organów gminy, urzędu gminy i jednostek
       organizacyjnych gminy,
2)    sporządzanie opinii prawnych,
3)    udział w opracowywaniu i uzgadnianiu projektów aktów prawnych,
4)    występowanie przed sądami i innymi urzędami,
5)    opiniowanie pod względem prawnym i redakcyjnym projektów umów
       i porozumień,
6)    udzielanie porad i konsultacji prawnych mieszkańcom gminy.

Wymagane dokumenty:

1) kwestionariusz osobowy,
2) życiorys (CV),
3) list motywacyjny,
4) kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
5) kserokopie dokumentów poświadczających staż pracy.

Wyłoniony kandydat w drodze naboru, przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć:
1) zaświadczenie o niekaralności,
2)  zaświadczenie lekarskie stwierdzające brak przeciwwskazań do wykonywania pracy na wymienionym stanowisku.

  Wymagane   dokumenty   aplikacyjne    tj.   list    motywacyjny,    szczegółowe   CV
(z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na  przetwarzanie moich   danych  osobowych  zawartych w ofercie  pracy  dla  potrzeb  niezbędnych do  realizacji  procesu  rekrutacji  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie  danych  osobowych  (Dz. U z 2002r.  Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990r o pracownikach samorządowych  ( Dz. U z 2001r. Nr 142, poz. 1593 z późn. zm.)”.

  Ferens Piotr [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 12 2007

  dnia 12 2007 godz. 12:24
Liczba odsłon:
  238 od 12 2007 godz. 12:24  (średnio 0.04 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl