0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Pracownik ds. ochrony środowiska w Referacie Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa

INFORMACJA
O WYNIKACH NABORU

na stanowisko: Pracownik ds. ochrony środowiska w Referacie Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy Daleszyce.

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko pracy została wybrana Pani KINGA MACIEJSKA zam. Słopiec Rządowy.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej komisja uznała, że Pani Kinga Maciejska spełnia kryteria zawarte w regulaminie konkursu. Predyspozycje, umiejętności i dotychczasowe doświadczenie zawodowe są wystarczające do objęcia ww. stanowiska.

Dodatkowe informacje

nie dotyczy

Informacja opublikowana przez:
  dnia 30 2011 godz. 12:53

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

OGŁOSZENIE o naborze kandydata na stanowisko urzędnicze w Urzędzie Miasta i Gminy Daleszyce

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Pracownik ds. ochrony środowiska w Referacie Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa

Wymiar czasu:
  1 etat w wymiarze pełnego czasu pracy tj. 8/40

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty należ składać osobiście w siedzibie urzędu lub przesłać pocztą na adres Urząd Miasta i Gminy Daleszyce, Pl. Staszica 9, 26-021 Daleszyce, w teczce lub kopercie z dopiskiem: "Dotyczy naboru na stanowisko pracy ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami", z takim wyliczeniem aby oferta dotarła do ogłaszającego nabór w terminie do dnia 23 grudnia 2011 roku do godz. 12:00. Aplikacje, które wpłyną po wyżej wymienionym terminie nie będą rozpatrywane. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej (http://bip.daleszyce.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach.

Wymagania:

I. Wymagania niezbędne:
a) obywatelstwo polskie,
b) wykształcenie wyższe w dziedzinach związanych z ochroną środowiska,
c) znajomość regulacji ustawowych w zakresie ustawy prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach oraz ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawy o ochronie zwierząt, ustawy o ochronie przyrody, prawo wodne,
d) umiejętność obsługi komputera,
e) pełna zdolność do czynności prawnych
f) niekaralność za przestępstwa umyślne ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
g) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku ds. ochrony środowiska i gospodarki odpadami,

II. Wymagania dodatkowe:
a) doświadczenie lub staż zawodowy w wymaganych specjalnościach
b) ukończone kursy i szkolenia związane z samorządem i administracją
c)znajomość przepisów ustawy o samorządzie gminnym, kodeksu postępowania administracyjnego oraz prawa zamówień publicznych,
d) referencje i opinie dotyczące przebiegu pracy zawodowej.

Zakres obowiązków:
  Wykonywanie zadań gminy z zakresu ustawy prawo ochrony środowiska, ustawy o odpadach, ustawy o utrzymaniu czystości i porządku oraz o ochronie zwierząt, ustawy o ochronie przyrody, prawo wodne.

Wymagane dokumenty:
  a) list motywacyjny
b) curriculum vitae
c) kwestionariusz osobowy
d) oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
e) dokument poświadczający wykształcenie ( uwierzytelniony odpis dyplomu ukończenia studiów)
f) dokumenty potwierdzające staż pracy,
g) inne dokumenty dotyczące kwalifikacji i umiejętności,
h) oświadczenie o stanie zdrowia,
i) oświadczenie o niekaralności.

Dodatkowe informacje:
  Nabór zostanie przeprowadzony w dwóch etapach:
I etap - sprawdzenie pod względem formalnym złożonych ofert 27.12.2011r. o godz. 10:00
II etap - rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami spełniającymi wymogi formalne 28.12.2011 r. o godz. 1000 (z ważnych przyczyn termin ten może zostać przesunięty).
Kandydaci dopuszczeni do rozmowy kwalifikacyjnej zostaną powiadomieni telefonicznie.
Kandydat wyłoniony w drodze naboru przed zawarciem umowy o pracę zobowiązany jest przedłożyć zaświadczenie o niekaralności.
Kandydat wyłoniony w drodze naboru na stanowisko urzędnicze będzie zatrudniony na podstawie umowy na czas określony (6 miesięcy).
Po uzyskaniu pozytywnej oceny pracy lub pozytywnego wyniku egzaminu kończącego służbę przygotowawczą, w przypadku podjęcia zatrudnienia po raz pierwszy na stanowisku urzędniczym, pracownik zostanie zatrudniony na czas określony lub nie określony.
Dodatkowych informacji udziela Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce Bogusław Skowron lub Kierownik Referatu Andrzej Piwoński pod nr telefonu + 41 31 71 693.

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Ferens Piotr [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 12 2011

  dnia 12 2011 godz. 13:04
Liczba odsłon:
  2137 od 12 2011 godz. 13:04  (średnio 0.46 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl