0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Animator kultury na (umowę o pracę) w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Daleszycach - Świetlica Wiejska w Widełkach

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu na animatora kultury w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Daleszycach wpłynęły 2 oferty:
1. Marta Zapart,
2. Paulina Chaba – Przemyska.

Uzasadnienie dokonanego wyboru
  Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej komisja uznała, że Pani Paulina Chaba - Przemyska spełnia kryteria w regulaminie naboru. Predyspozycje, umiejętności zawodowe są wystarczające do objęcia w/w stanowiska.

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Norbert Wojciechowski [Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach] dnia 12 2013

Informacja opublikowana przez:
  dnia 12 2013 godz. 12:43

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Nabór na stanowisko animator kultury w świetlicy w Widełkach

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach

Oferowane stanowisko:
  Animator kultury na (umowę o pracę) w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Daleszycach - Świetlica Wiejska w Widełkach

Wymiar czasu:
  3/4

Miejsce składania ofert:
  Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Daleszycach 26 - 021 Daleszyce, ul. Chopina 25

Wymagania:

Wymagania konieczne:
- wykształcenie średnie lub wyższe; preferowane pedagogiczne, w zakresie upowszechniania kultury
   lub sportu,
- znajomość obsługi komputera, internetu.

Wymagania dodatkowe:

- posiadanie różnego rodzaju zainteresowań i umiejętności artystycznych,
- umiejętność nawiązywania kontaktów z ludźmi, a w szczególnie z dziećmi i młodzieżą,
- posiadanie dodatkowych kwalifikacji w zakresie kultury, sportu, turystyki,
- kreatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
- motywacja do pracy oraz dyspozycyjność,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Zakres obowiązków:
  - poznawanie środowiskowych potrzeb oświatowych, kulturalnych, rozrywkowych i rekreacyjnych,
- organizacja różnorodnych form pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi,
- inspirowanie i współorganizowanie imprez kulturalnych,
- udział w imprezach plenerowych organizowanych przez Miejsko Gminny Ośrodek Kultury,
- współpraca z placówkami kulturalno – oświatowymi z terenu gminy i innych gmin,
- współpraca z organizacjami pozarządowymi (KGW, OSP),
- promocja działalności Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury (własnej świetlicy),
- dbanie o czystość i estetykę pomieszczeń placówki oraz otoczenia budynku,
- praca w godzinach popołudniowych oraz w weekendy. Praca odbywać się będzie na podstawie
  harmonogramu pracy sporządzonego i zatwierdzonego przez dyrektora MGOK.
- dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny,
2. Curriculum vitae ze zdjęciem,
3. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie (kserokopia ukończenia świadectw szkoły lub szkół),
4. Kserokopie świadectw pracy,
5. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych umiejętności (zaświadczenia
o ukończonych kursach, szkoleniach),
6. Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie (wzór oświadczenia w załączeniu na stronie interenetowej)
7. Oświadczenie o stanie zdrowia do zajmowania w/w stanowiska.
8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) oraz ustawą z dnia 22 marca 1990 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U.z 2001 r., Nr 142, poz. 1593 z późniejszymi zmianami).
9. List motywacyjny, CV, klauzule o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz pozostałe oświadczenia muszą być opatrzone własnoręcznym podpisem.

Dodatkowe informacje:

- informacje na temat naboru na stanowiska można uzyskać w siedzibie MGOK w Daleszycach
 ul. Chopina 25 lub tel. (41) 30 72 251, w godz. 8:00 – 20:00.
- Dokumenty należy składać osobiście lub pocztą do dnia 28 marca 2013r. do godz. 150:0
 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Daleszycach, na adres: Miejsko Gminny Ośrodek
 Kultury w Daleszycach, 26 – 021 Daleszyce ul. Chopina 25 w zamkniętej kopercie z dopiskiem:
 „Dotyczy naboru na młodszego instruktora Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach
 - Świetlica w Widełkach”.
- Otwarcie ofert nastąpi 2 kwietnia 2013r. o godz. 10:00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury
 w Daleszycach. Po zweryfikowaniu ofert kandydaci będą telefonicznie zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, która odbędzie się dnia 3 kwietnia 2013r. Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury
 w Daleszycach.
- informacja o wyniku naboru będzie zamieszczona 4 kwietnia 2013r. na tablicy ogłoszeń
 w MGOK w Daleszycach oraz stronie internetowe Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.
- nie wybrane oferty nie zostaną zwrócone kandydatowi.

» Pliki powiązane:

Oświadczenie o niekaralności
Dodany: 15.03.2013 godz. 14:08

  Wojciechowski Norbert [Dyrektor Miejsko Gminnego Ośrodka Kultury w Daleszycach] dnia 15 2013

  dnia 15 2013 godz. 14:03
Liczba odsłon:
  791 od 15 2013 godz. 14:03  (średnio 0.19 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl