0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach informuje, że w wyniku wstępnej seleksji na w/w stanowisko pracy do następnego etapu rekrutacji zakwalifikowali się następujący kandydaci spełniający wymagania formalne wynikające z ogłoszenia.

1. Gościniewicz Norbert - zam. Kielce
2. Żak Artur - zam. Kielce
3. Pieron Marcin - zam. Kranów

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Krzysztof Dworak [Zastępca burmistrza] dnia 21 2007

Informacja opublikowana przez:
  dnia 21 2007 godz. 15:05

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce organizuje nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze - inspektora ds. budownictwa w Wydziale Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Inspektor ds. budownictwa w Wydziale Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa

Wymiar czasu:
  1 etat w wymiarze pełnego czasu pracy tj. 8/40

Miejsce składania ofert:
  Oferty należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem "Konkurs  inspektor ds. budownictwa " lub przesłać listem , w terminie do dnia 16 listopada 2007 r. do godz. 1530 ) na adres: URZĄD MASTA I GMINY W DALESZYCACH SEKRETARIAT Pl . Staszica 926-021 Daleszyce

Wymagania:

Wymagania niezbędne:

1. Ukończone studia wyższe związane z zakresem wykonywanych czynności

( preferowany kierunek budownictwa).

2. Znajomość przepisów i zagadnień związanych z problematyką budowlaną ze szczególną

znajomością przepisów Prawa budowlanego, opanowana umiejętność pracy w zespole,

umiejętność samokształcenia, odpowiedzialność za powierzone zadania,

uprzejmość dla interesantów,

3. Znajomość zagadnień związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji,

4. Znajomość procedur uzyskiwania pozwoleń, decyzji itp. w procesie inwestycyjnym,

5. Znajomość obsługi komputera i programów biurowych (edytor tekstu, arkusz

kalkulacyjny),

6. Umiejętność kosztorysowania,

7. Komunikatywność i dyspozycyjność ,

Wymagania dodatkowe:

1. Prawo jazdy ,

2. Znajomość zagadnień związanych z administracją samorządową,

3. Uregulowany stosunek do służby wojskowej.

4.Dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień budowlanych, doświadczenie zawodowe

(minimum 2 lata) oraz umiejętność kosztorysowania w budownictwie.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie postępowań w zakresie przygotowania do wydania decyzji administracyjnych

wynikających z ustawy – Prawo budowlane,

- dokonywanie czynności kontrolnych i udział w czynnościach inspekcyjnych w zakresie

przestrzegania przepisów ustawy – Prawo budowlane,

- obsługa interesantów z zakresu spraw wynikających z ustawy – Prawo budowlane,

przygotowywanie danych do prowadzenia statystyki budowlanej,

- realizacja inwestycji zgodnie z umowami, dokumentacją i projektami,

- bieżąca analiza ponoszonych kosztów i ich zgodności z założonym budżetem,

- opracowanie i realizowanie zasad gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy

Wymagane dokumenty:

1) curriculum vitae,

2) list motywacyjny

3) uwiarygodnione kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,

4) uwiarygodnione kopie dokumentów potwierdzające doświadczenie zawodowe

kandydata,

5) uwiarygodnione kopie dokumentów potwierdzających posiadanie innych

umiejętności,

6) zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do

wykonywania pracy na proponowanym stanowisku,

7) oświadczenie kandydata, że posiada pełną zdolność do czynności prawnych

oraz o korzystaniu z pełni praw publicznych,

8) oświadczenie, że kandydat nie był karany za przestępstwo popełnione

umyślnie oraz nie toczy się przeciwko niemu postępowanie karne,

9) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych

osobowych do celów rekrutacji,

10) pisemna zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego na

podstawie przepisów ustawy z dnia 22 stycznia 1999 roku o ochronie informacji niejawnych (Dz.U. nr 11, poz. 95 z późn. zm).

Dodatkowe informacje:

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne i dopuszczonych do drugiego etapu naboru zostanie ogłoszona w Biuletynie Informacji Publicznej do dnia 23.11.2007r.

Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach informuje, że przewidywany termin przeprowadzenia postępowania z zakresu znajomości przepisów prawnych wymaganych od kandydatów w zakresie niezbędnym do realizacji zadań na stanowisku objętym naborem wyznacza się na dzień 27 listopada 2007r. w Urzędzie Miasta i Gminy na Sali konferencyjnej ( z ważnych przyczyn termin ten może zostać przesunięty).

Dodatkowych informacji udziela Sekretarz Miasta i Gminy  Stanisław Okólski lub Kierownik Referatu Andrzej Piwoński pod nr telefonu + 41 31 71 693.

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Dodany: 31.10.2007 godz. 21:14

  Ferens Piotr [Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 31 2007

  dnia 31 2007 godz. 21:13
Liczba odsłon:
  289 od 31 2007 godz. 21:13  (średnio 0.05 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl