0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce

Daleszyce, 22.01.2015r.

Informacja o wynikach naboru
w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach na stanowisko
Sekretarz Miasta i Gminy Daleszyce

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko został wybrany Pan Bogusław Skowron, zamieszkały w Kielcach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Oferta pracy Pana Bogusława Skowrona zawierała wszystkie niezbędne i dodatkowe wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. Kandydat posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę i umiejętności do pracy na stanowisko sekretarza miasta i gminy.

Burmistrz
/-/ Dariusz Meresiński

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Dariusz Meresiński [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 22 2015

Informacja opublikowana przez:
  dnia 22 2015 godz. 15:22

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na wolne kierownicze stanowisko urzędnicze

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:

Wymiar czasu:
  pełny

Miejsce składania ofert:
  Sekretariat Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach, Plac Staszica 9, 26-021 Daleszyce Dokumenty można złożyć osobiście lub przesłać pocztą, w zamkniętej kopercie z dopiskiem „nabór na stanowisko Sekretarza Miasta i Gminy Daleszyce”

Wymagania:

1. Wymagania niezbędne:
a) obywatelstwo polskie,
b) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z praw publicznych,
c) brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
d) co najmniej czteroletni staż pracy w administracji samorządowej lub rządowej, w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku w tych jednostkach,
e) wykształcenie wyższe magisterskie,
f) znajomość przepisów prawnych regulujących ustrój i kompetencje samorządu gminnego,
g) umiejętność kierowania zespołem pracowniczym,
h) dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie,

2. Wymagania dodatkowe:
a) udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku sekretarza gminy, miasta i gminy, miasta,
b) ukończone studia podyplomowe,
c) zdolności organizacyjne oraz interpersonalne w zarządzaniu zasobami ludzkimi

Zakres obowiązków:

Podstawowy zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) zapewnienie właściwej organizacji pracy Urzędu Miasta i Gminy, w tym przestrzegania, przygotowywania i wdrażania wszystkich regulacji wewnętrznych funkcjonujących w gminnej jednostce samorządowej,

b) realizacja polityki zarządzania zasobami ludzkimi w zakresie wynikającym z upoważnienia kierownika Urzędu Miasta i Gminy,

c) zapewnienie koordynacji wszystkich zadań statutowych Urzędu Miasta i Gminy, w tym funkcjonowania kontroli zarządczej

Wymagane dokumenty:

a) CV, z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy kandydata, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami),
b) list motywacyjny, z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy kandydata, dla potrzeb niezbędnych do danych osobowych (Dz. U. z 2002r Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami),
c) kwestionariusz osobowy wraz ze zdjęciem,
d) kserokopie dyplomu ukończenia studiów i świadectw z poprzednich miejsc pracy,
e) kserokopie ukończonych kursów oraz szkoleń dotyczących rozwoju i podwyższania swoich umiejętności zawodowych,
f) oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
g) oświadczenie kandydata, że nie był karany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
h) ważne zaświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie

Dodatkowe informacje:

Określenie terminu i miejsca składania dokumentów:
a) termin składania dokumentów - do dnia 20 stycznia 2015 roku, do godz. 15.30.
b) miejsce składania dokumentów - sekretariat Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach, Plac Staszica 9, 26-021 Daleszyce,
c) termin otwarcia ofert kandydatów - w dniu 21 stycznia 2015 roku godz. 14.30.

Dokumenty można złożyć osobiście lub przesłać pocztą (w tym drugim przypadku z takim wyliczeniem, aby do 20 stycznia 2015r. do godz.15.30 dokumety aplikacyjne dotarły do tut. urzedu), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „nabór na stanowisko Sekretarza Miasta i Gminy Daleszyce”.

a) lista osób, które spełniły wymagania formalne, informacje o dalszym postępowaniu kwalifikacyjnym oraz wyniki naboru w drodze konkursu, zostaną opublikowane na stronie BIP Miasta i Gminy Daleszyce (bip.daleszyce.pl) oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach,
b) z przeprowadzonego naboru zostanie sporządzony protokół,
c) wybrany kandydat zostanie zatrudniony na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia zakończenia naboru,
d) wynagrodzenie miesięczne zgodne z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 roku w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych (t.j.Dz.U. z 2013 r. poz. 1050 ze zm.) oraz obowiązującym Zarządzeniem
 Burmistrza Miasta i Gminy Daleszyce w sprawie ustalenia Regulaminu wynagradzania pracowników w Urzędzie Miasta i Gminy Daleszyce.
e) informacji w sprawie naboru udziela: Pani Władysława Kozub pok. Nr 1, tel. 41 317 16 94 wew.101

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w m-cu grudniu 2014, w Urzędzie Miasta i Gminy wynosi powyżej 6%. Warunki pracy dobre w budynku administracyjnym urzędu.

» Pliki powiązane:

Kwestionariusz
Dodany: 07.01.2015 godz. 13:06

  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 7 2015

  dnia 7 2015 godz. 13:04
Liczba odsłon:
  2484 od 7 2015 godz. 13:04  (średnio 0.7 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl