0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Inspektor do spraw Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Daleszyce

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na ww. stanowisko została wybrana Pani Magdalena Sobieraj zam. Kranów

/-/ Dariusz Meresiński

Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej komisja uznała, że Pani Magdalena Sobieraj spełnia kryteria zawarte w regulaminie naboru. Predyspozycje, umiejętności i dotychczasowe doświadczenie zawodowe spełniają wymogi stawiane przez pracodawcę.

Informacja opublikowana przez:
  dnia 3 2015 godz. 13:57

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze Inspektor do spraw Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Daleszyce

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:

Oferowane stanowisko:
  Inspektor do spraw Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Daleszyce

Wymiar czasu:
  pełny etat

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać pocztą w terminie do dnia 2 listopada 2015 r, do godz. 14.00, w zamkniętych kopertach z dopiskiem: dotyczy stanowiska Inspektor do spraw Rozwoju Lokalnego i Promocji Gminy Daleszyce, na adres: Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce

Wymagania:

1) Wymagania niezbędne:

- obywatelstwo polskie

- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

- wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu administracji samorządowej i/lub politologii, dziennikarstwa, zarządzania i marketingu

- minimum 4 - letni staż pracy w marketingu i promocji, w tym co najmniej 2- letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym

- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe

- stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku

2) Wymagania dodatkowe:

- doświadczenie w opracowywaniu wieloletnich planów strategii rozwoju lokalnego i promocji

- posiadanie własnych publikacji prasowych oraz doświadczenie pracy dziennikarskiej, w tym z gazetą lokalną samorządu terytorialnego

- doświadczenie we współpracy ze stowarzyszeniami, organizacjami lokalnymi

- pisemna swoboda wypowiedzi

- umiejętność zarządzania zespołem

- umiejętność budowania relacji

- kompetencje analityczne i biznesowe

- zainteresowanie zagadnieniami związanymi z kulturą, życiem społecznym i gospodarczym

- zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność i samodyscyplina

- dobra znajomość obsługi komputera

- znajomość ustaw: prawo prasowe, o samorządzie gminnym, o pracownikach samorządowych, o ochronie danych osobowych, Kodeks postępowania administracyjnego

Zakres obowiązków:

- inicjowanie i udział w organizacji przedsięwzięć krajowych i zagranicznych promujących miasto i gminę, w tym imprez lokalnych, uczestnictwa w targach, wystawach, konferencjach, wydarzeniach gospodarczych, kulturalnych, sportowych

-przygotowywanie materiałów informacyjnych, promujących walory kulturowe, historyczne, gospodarcze i turystyczne gminy

- udział w tworzeniu lokalnej gazety, redagowanie tekstów, odpowiedzialność za sprawy redakcyjne w granicach określonych we właściwych przepisach

- przygotowywanie materiałów prasowych do publikacji w mediach

- nadzór nad administrowaniem strony internetowej i polityką informacyjną urzędu

- utrzymywanie bieżących kontaktów z przedstawicielami mediów

- współpraca ze stowarzyszeniami, kołami, klubami sportowymi, strażami (OSP), działającymi na terenie gminy w zakresie promocji działań, świadczenia pomocy informacyjno-doradczej

- współpraca z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury, Miejsko Gminną Biblioteką Publiczną w zakresie realizacji zadań Miasta i Gminy z obszaru kultury

- promowanie przedsiębiorczości i prowadzenie działań na rzecz rozwoju inicjatyw gospodarczych

- współpraca z lokalnymi firmami, prowadzenie analiz, programów wspierających działalności gospodarcze na terenie gminy

- współdziałanie z regionalnymi organizacjami samorządu gospodarczego, związkami pracodawców, oraz innymi organizacjami przedsiębiorców

- współpraca z samorządem województwa w sprawach polityki regionalnej oraz wspierania rozwoju regionalnego

- udział w opracowaniu i aktualizacji dokumentów planistycznych dotyczących strategii rozwoju (Strategia Rozwoju Gminy Daleszyce, wieloletni plan inwestycyjny) we współpracy z jednostką odpowiedzialną i odpowiednimi referatami

-podejmowanie działań wspierających koordynowanie gminnych przedsięwzięć oraz działań inwestycyjnych prowadzonych w ramach realizacji strategii rozwoju

-uczestnictwo w działaniach zmierzających do współpracy gminy z podmiotami krajowymi i zagranicznymi w zakresie integracji i rozwoju

- planowanie i realizacja budżetu referatu

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny

- CV ze zdjęciem

- kserokopie świadectw pracy

- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

- kserokopia dowodu osobistego

- inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności

-oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w stanowisku

- oświadczenie kandydata, ze w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze pełnego etatu

Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Dodatkowe informacje:

- kontakt w sprawie naboru na stanowisko: osobiście lub tel. 041 317-16-93

- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane

- lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w Urzędzie Miasta i Gminy oraz Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu (http://bip.daleszyce.pl).

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami odbędzie się w dniu 3 listopada 2015, godz. 10.00

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 23 2015

  dnia 23 2015 godz. 11:50
Liczba odsłon:
  1541 od 23 2015 godz. 11:50  (średnio 0.47 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl