0 OFERTY PRACY
 WYDARZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

Informacja o wynikach naboru na stanowisko: Podinspektor do spraw budownictwa

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na w/w stanowisko została wybrana Pani Joanna Grzesik, zamieszkała w Daleszycach.

Uzasadnienie dokonanego wyboru
  Oferta pracy Pani Joanny Grzesik zawierała wszystkie niezbędne i dodatkowe wymagania formalne zawarte w ogłoszeniu o naborze. Kandydatka posiada odpowiednie predyspozycje, wiedzę, doświadczenie i umiejętności do pracy na stanowisku podinspektora ds. budownictwa.

Burmistrz

/-/ Dariusz Meresiński

Informacja opublikowana przez:
  dnia 27 2017 godz. 11:46

Poniżej znajdują się szczegółowe informacje na temat oferty pracy.

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze: Podinspektor do spraw budownictwa w Referacie Gospodarki, Mienia Komunalnego i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach.

Osoba/instytucja zgłaszająca ofertę:
  Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce

Oferowane stanowisko:
  Podinspektor do spraw budownictwa

Wymiar czasu:
  pełny etat

Miejsce składania ofert:
  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście lub przesłać pocztą w terminie do dnia 22 lutego 2017 r, do godz. 14.00, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: dotyczy stanowiska Podinspektor do spraw budownictwa w Referacie Gospodarki , Mienia Komunalnego i Rolnictwa Urzędu Miasta i Gminy w Daleszycach, na adres: Urząd Miasta i Gminy w Daleszycach Plac Staszica 9 26-021 Daleszyce

Wymagania:

Wymagania niezbędne:
- obywatelstwo polskie
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
- wykształcenie wyższe techniczne - magister budownictwa
- minimum roczny staż pracy w administracji samorządowej
- brak skazania za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe
- dobry stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na w/w stanowisku

Wymagania dodatkowe:

- znajomość przepisów z zakresu ustaw: ustawy prawa budowlanego, ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o samorządzie gminnym
- zaangażowanie, inicjatywa, kreatywność i samodyscyplina
- dobra znajomość obsługi komputera pakietu Microsoft Office oraz dobra znajomość Norma Pro
- prawo jazdy kat. B
- znajomość zasad dotyczących pozyskiwania środków pozabudżetowych w tym pisania wniosków i rozliczeń

Zakres obowiązków:

- prowadzenie spraw z zakresu budownictwa kubaturowego i liniowego, przygotowanie dokumentacji z zakresu należącego do kompetencji organu wykonawczego gminy
- przygotowywanie dokumentów inwestycyjnych gminy celem ogłoszenia przetargów
- dokonywanie rozliczeń finansowych i rzeczowych inwestycji
- sporządzanie sprawozdań z zakresu inwestycji gminnych oraz wniosków w sprawie współfinansowania i dotowania inwestycji
- realizacja zadań budowlanych wynikających z funduszu sołeckiego

Wymagane dokumenty:

- list motywacyjny i CV ze zdjęciem - opatrzone klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (j.t.. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (j.t. Dz. U. z 2014 r. poz. 1202), z własnoręcznym podpisem.
- kserokopie dokumentów z zakresu doświadczenia zawodowego
- kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie
- kserokopia dowodu osobistego
- inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności
-oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz nie skazaniu prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
- oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na wykonywanie pracy na w/w stanowisku
- oświadczenie kandydata, ze w przypadku wyboru jego oferty zobowiązuje się nie pozostawać w innym stosunku pracy, który uniemożliwiłby mu wykonywanie obowiązków w wymiarze pełnego etatu
Uwaga: kopie dokumentów należy potwierdzić za zgodność z oryginałem przez kandydata.

Dodatkowe informacje:

- informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz o zatrudnieniu niepełnosprawnych- był niższy niż 6%.
- kontakt w sprawie naboru na stanowisko: osobiście kadry urzędu lub tel. 041 317-16-93
- aplikacje, które wpłyną do Urzędu Miasta i Gminy po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane
- lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne zostanie ogłoszona na tablicy ogłoszeń w urzędzie oraz Biuletynie Informacji Publicznej urzędu (http://bipgminy.com.pl/daleszyce).

Rozmowa kwalifikacyjna z kandydatami odbędzie się w Urzędzie Miasta i Gminy w Daleszycach w dniu 23 lutego 2017 roku od godz. 10.00 .

» Pliki powiązane:

Lista kandydatów spełniających wymagania formalne w ogłoszeniu
Dodany: 22.02.2017 godz. 15:45

Informacja wytworzona przez / odpowiada za treść informacji:
  Meresiński Dariusz [Burmistrz Miasta i Gminy Daleszyce] dnia 10 2017

  dnia 10 2017 godz. 15:06
Liczba odsłon:
  1447 od 10 2017 godz. 15:06  (średnio 0.52 odsłon/dobę)

UMiG Daleszyce
tel. 0-41/ 317-16-94
fax.0-41/ 317-16-93
gmina@daleszyce.pl